AGENCJA DETEKTYWISTYCZNO WYWIADOWCZA
ul. Lachowicka 36A lokal 1
61-333 Poznań
Poland
Tel: +48 (61) 641-78-30
Fax: +48 (61) 641-78-31
Email: detektywi@adw-detektywi.pl

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNO-WYWIADOWCZA

Wpis do rejestru działalności regulowanej Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Administracji, w zakresie usług detektywistycznych z dnia 12 sierpnia 2005 roku nr: RD-31/2005

Szanowni Państwo,
Agencja Detektywistyczno-Wywiadowcza zaistniała na polskim rynku w 2005 roku, z siedzibą w Poznaniu, ul. Stefana Czarnieckiego 9A, lokal 204. Wykonuje usługi detektywistyczne dla klientów z Polski oraz z Europy. Obecnie siedziba mieści się w Poznaniu, ul. Lachowicka 36A lokal 1. Profesjonalne zaplecze techniczne oraz doświadczeni detektywi pozwalają sprostać najbardziej trudnym zadaniom, na terenie całej Polski. W swoich działaniach wykorzystujemy dozwolone, najnowsze osiągnięcia techniczne.

Działamy na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, nr RD-31/2005 oraz licencji nr 0000624.
Wieloletnie doświadczenie z zakresu usług detektywistycznych daje nam możliwość współpracy tylko z najlepszymi detektywami. Jest, to gwarantem wysokiej, jakości wykonywanych usług.

Naszym celem jest ustalenie stanu faktycznego powierzonych zadań. Nasza życiowa pasja do zdobywania informacji, jest pewnikiem rozwiązywania nawet najtrudniejszych spraw. Skuteczność w gromadzeniu materiału dowodowego jest potwierdzona wieloma „wygranymi” sprawami w Sądach w Polsce oraz na terenie Europy.

Przez lata pracy najważniejsze było i zawsze będzie bezpieczeństwo Naszych Klientów oraz ich pewność, że zdobyte informacje są rzetelnie zgromadzone oraz przekazane wyłącznie Zleceniodawcy. Nie tylko, dlatego, że zobowiązuje nas do tego tajemnica służbowa, ale również, dlatego, że jako detektywi wykonujący powierzone zadania jesteśmy lojalni i oddani całym sercem, swojej pracy. Najważniejsze jest dla nas dobro Zleceniodawcy i jego bliskich. Z ogromną starannością zbieramy materiał dowodowy.
Współpracujemy z osobami fizycznymi oraz jednostkami gospodarczymi. Każda konsultacja objęta jest tajemnicą.

Z wyrazami szacunku:
Zespół
Agencji Detektywistyczno-Wywiadowczej